SZWAJCARIA JUNGFRAU TOP SKI REGION Termin: 11- 18.03.2023

2016-08-29

Cena od 32990,PLN/os. 

 
Oferta zawiera :

- 6 dniowy skipass Grindelwald Wengen.

- 7 noclegów w pokojach dwuosobowych. 

- 7 śniadań + pakiet na stok.

- 7 obiadokolacji z napojami.

- Ubezpieczenie KL do kwoty 10000EUR     NNW do 2500 Euro, OC 10.000 €.

- Opiekę Rezydenta i Trenera narciarstwa.

- Przedszkole narciarskie dla dzieci do 6 lat.

Tereny narciarskie:  Polecany przez nas rejon, leżący u podnóża szczytów Monch 4099 m n.p.m., Jungfrau 4158 m n.p.m. i Eiger 3970 m n.p.m. ze względu na wspaniałe widoki i niepowtarzalne trasy zjazdowe corocznie przyciąga tysiące narciarzy z ponad 70 krajów, co czyni z tej okolicy najbardziej kosmopolityczne miejsce w Alpach.  Tereny narciarskie Top Ski Region oferują łącznie 213 km tras narciarskich podzielonych na trzy sektory połączone perfekcyjnie działającym systemem kolejek górskich. To tu znajduje się najwyżej w Europie położona stacja kolejki szynowej. Miejsce zakwaterowania: LAUTERBRUNNEN leży na wysokości 796 m n.p.m. w przepięknej dolinie wyżłobionej przez lodowiec uznawanej za najpiękniejszą dolinę polodowcową na świecie, otoczona stromymi pionowymi ścianami skalnymi, z których spadają liczne wodospady (72). Z miejscowości rozciągają się niepowtarzalne widoki na zamykające dolinę szczyty osiągające wysokość 4000 m n.p.m. Do terenów narciarskich można łatwo dotrze korzystając z kolejek szynowych mających swoje stacje bezpośrednio w miejscowości. 

Mieszkamy: HOTEL STAUBBACH **+ Położony w centrum miejscowości300 metrów od stacji kolei szynowej i linowej z której łatwo można dostać się na tereny narciarskie lub do Interlaken. Hotel oddalony jest zaledwie o 200 m od jednego z najwyższych i najsłynniejszych wodospadów na świecie – Staubbach o wysokości ponad 300m. Miejsce to, budzące zachwyt, było opiewane w XIX wieku przez Goethego. W hotelu znajduje się restauracja, bar, salon TV, świetlica. W hotelu jest dostępny bezpłatny Internet. Pokoje od strony południowej i zachodniej posiadają balkon. 

Polecamy szkolenie narciarskie w pakiecie 16 godzinnym w cenie 300€.Formularz zgłoszenia:

Imię i nazwisko:
Telefon:
e-mail:
Wiek:
Poziom jazdy:
Uwagi:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celach administracyjnych i statystycznych oraz w celu świadczenia przez Wykonawcę usług marketingowych polegających na promowaniu usług Wykonawcy i jego partnerów.
Akceptuję regulamin (zobacz regulamin)

© BOGDAN WALKOWICZ PROFESSIONAL SKI TEAM