Oferta

Oferta Przedszkole narciarskie zawiera ona:
- przez okres 6 dni zajęcia na stoku z instruktorami i animatorami
- zajęcia w hotelu w razie złej pogody
- zawody na koniec pobytu i dyplomy dla uczestników
Rodzice zobowiązani są do zapewnienia odpowiedniego skipassu dla dziecka, adekwatnego do pogody i warunków stroju, sprzętu narciarskiego oraz pozostawienia do siebie numeru telefonu
Podczas rezerwacji wyjazdu wystarczy przy każdym z dzieci które chcemy zapisać na zajęcia zaznaczyć informacje"Przedszkole narciarskie" a zostanie ono automatycznie umieszczone na liście uczestników takich zajęć.

 Jeśli Ty potrzebujesz wypoczynku i rekreacji, a czas i pieniądze są wartościami, które cenisz, istniejemy dla Ciebie! Jesteśmy nowoczesną firmą oferującą usługi na najwyższym poziomie, zgodnie z życzeniami wszystkich naszych Klientów.Twoje zgłoszenie traktujemy indywidualnie. W jednym miejscu otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz w zakresie wypoczynku i rekreacji. Spotkanie z Instruktorem da Ci pewność, że Twoje oczekiwania są przez nas dobrze rozumiane. Oferujemy profesjonalne doradztwo. Służymy wiedzą o aktualnych trendach. Pomagamy dobrać sprzęt miejsce i rodzaj Twojego wypoczynku. Starannie i profesjonalnie opracujemy Twoje zajęcia. Twoja dobra forma i zadowolenie będą pracować na sukces Twojej firmy.Zadbamy żeby sprawność i kondycja, służyły Ci długo, zachowując świeżość.Wszystko to otrzymasz w jednym miejscu. W krótkim terminie i dobrej cenie.

 

Oferta dla firm, biur podróży i instytucji.

Z doświadczenia i sukcesów w działalności szkoleniowej oraz kompleksowej organizacji aktywnego wypoczynku w górach dedykowanego głównie klientom indywidualnym, zrodził się pomysł poszerzenia zakresu świadczonych usług o organizację eventów, zawodów, wyjazdów dla firm, instytucji oraz grup zorganizowanych. Forma aktywnego wypoczynku, szkolenie narciarskie, zawody oraz szereg atrakcji związanych z pobytem w górach (kulig, ognisko, jazda z pochodniami, wyścigi na „byle czym”, zjazd na sankach, Après Ski) to świetny sposób na integrację z Twoimi partnerami biznesowymi i na pozafinansową formę motywacji dla Twoich pracowników. Wspólne hobby i zmaganie z własnymi „słabościami” na stoku sprawiają, że zawodowe i społeczne granice pomiędzy ludźmi zacierają się. Nasi instruktorzy w  mistrzowski sposób zachęcają do pozytywnej rywalizacji pomiędzy członkami poszczególnych kameralnych grup. Narciarska atmosfera udzieli się wszystkim – szczególnie podczas wieńczących całe zmagania zawodów. Świetna zabawa gwarantowana!Wiedząc jak ważna jest specjalizacja w zakresie organizacji aktywnego wypoczynku i eventów w górach, w sprawach zakwaterowania, menu oraz wszelkich organizacyjnych niuansów Twojego eventu czuwa nasz ekspert, Pani mgr Sandra Kulińska  Stanek, której doświadczenie i wiedza  pomogą nam sprostać wszystkim Twoim oczekiwaniom i wymaganiom. Chciałbyś zorganizować zawody narciarskie? Szukasz odpowiedniej firmy eventowej? Reprezentujesz biuro podróży lub inną instytucję z branży turystycznej i chciałbyś poszerzyć swoją ofertę o szkolenia narciarskie na najwyższym światowym poziomie? Planujesz wyjazd rodzinny i poszukujesz instruktora na wyłączność?Jesteśmy do Państwa dyspozycji  prosimy o kontakt.

 e-mail: szkola@nartypolskie.pl

 tel: +48 604 318 130

 Zarezerwuj sobie imprezę© BOGDAN WALKOWICZ PROFESSIONAL SKI TEAM