SZWAJCARIA JUNGFRAU TOP SKI REGION 30.01 - 07.01.02.2021

2016-09-03

SZWAJCARIA JUNGFRAU TOP SKI REGION 30.01 - 07.02.2021.

Cena:2350 zł/osoba

Szwajcaria u nas taniej niż myślisz! Od dziesięciu lat mamy przyjemność  organizować wyjazdy do Jungfrau Top Ski Region.Wczasy narciarskie w najbardziej popularnym regionie Alp Berneńskich – Jungfrau.

NARTY SZWAJCARIA, JUNGFRAU
Polecany przez nas rejon, leżący u podnóża szczytów Monch 4099 m n.p.m., Jungfrau 4158 m n.p.m. i Eiger 3970 m n.p.m. ze względu na wspaniałe widoki i niepowtarzalne trasy zjazdowe corocznie przyciąga tysiące narciarzy z ponad 70 krajów, co czyni z tej okolicy najbardziej kosmopolityczne miejsce w Alpach.

Top Ski Region oferują łącznie 213 km tras narciarskich podzielonych na trzy sektory połączone perfekcyjnie działającym systemem kolejek górskich. To tu znajduje się najwyżej w Europie położona stacja kolejki szynowej – przełęcz Jungfraujoch 3 454 m n.p.m.

Sektor narciarski Muren sięga do szczytu Schilthorn 2971 m n.p.m., gdzie mieści się znana z przygód agenta 007 J. Bonda obrotowa restauracja Piz Gloria. Znajduje się tu 53 km tras narciarskich o różnym stopniu trudności (5 km trudne, 33 km średnie, 15 km łatwe) obsługiwanych przez 2 kolejki linowe, 3 szynowe, 4 wyciągi krzesełkowe i 4 orczykowe.

Sektor Mannlichen – Kleine to 110 km tras (22 km trudne, 68 km średnie, 20 km łatwe) obsługiwanych przez 1 kolejkę linową, 1 gondolową, 3 szynowe, 8 wyciągów krzesełkowych i 5 orczykowych (22 tys. os./godz.). Tu jeździmy we wspaniałej scenerii pod największą w Europie ścianą wspinaczkową Eiger. Wyzwaniem dla każdego jest zjazd najdłuższą i jedną z najtrudniejszych w Europie pucharową trasą biegu zjazdowego do Wengen, gdzie zawodnicy przekraczają prędkość 150 km/h.

Sektor First to 50 km tras (5 km trudne, 30 km średnie, 15 km łatwe) – 1 kolejka gondolowa, 3 wyciągi krzesełkowe, 7 orczyków.

Szwajcaria Jungfrau, to region z widokiem na liczne czterotysięczniki, malownicze wioski, najnowocześniejsze wyciągi oraz znane ośrodki sportów zimowych jak Grindelwald lub Meiringen-Hasliberg, to gwarancja udanego urlopu narciarskiego! Wspaniała panorama jezior Brienzersee i Thunersee otwiera jednocześnie niepowtarzalny widok na zaśnieżony krajobraz górski i tym samym na znane szczyty jak Eiger, Mönch i Jungfrau. Doskonała infrastruktura, cudowna atmosfera, piękne widoki…
Miejsce zakwaterowania: LAUTERBRUNNEN
Miejscowość leżąca na wysokości 796 m n.p.m. w przepięknej dolinie wyżłobionej przez lodowiec uznawanej za najpiękniejszą dolinę polodowcową na świecie, otoczona stromymi pionowymi ścianami skalnymi, z których spadają liczne wodospady (72). Z miejscowości rozciągają się niepowtarzalne widoki na zamykające dolinę szczyty osiągające wysokość 4000 m n.p.m. Do terenów narciarskich można łatwo dotrzeć korzystając z kolejek szynowych mających swoje stacje bezpośrednio w miejscowości.
Zakwaterowanie: HOTEL STAUBBACH **
Położony w centrum miejscowości, 300 metrów od stacji kolei szynowej i linowej z której łatwo można dostać się na tereny narciarskie lub do Interlaken. Hotel oddalony jest zaledwie o 300 m od jednego z najwyższych i najsłynniejszych wodospadów na świecie – Staubbach o wysokości ponad 300m. Miejsce to, budzące zachwyt, było opiewane w XIX wieku przez Goethego.
Hotel oferuje noclegi w pokojach 2,3 i 4 osobowych, w pokojach rodzinnych (pokój dla dorosłych i pokój dla dzieci ze wspólną łazienką) 2 osobowych. Wszystkie pokoje posiadają łazienki. Część pokoi posiada łóżka małżeńskie, pozostałe pokoje posiadają pojedyncze łóżka (w kilku pokojach łóżka piętrowe). Istnieje możliwość rozdzielenia pokoi rodzinnych na 2 niezależne pokoje – jeden z łazienką, drugi z łazienką na korytarzu.
W hotelu znajduje się restauracja,salon TV, świetlica. W hotelu jest dostępny bezpłatny Internet. Pokoje od strony południowej i zachodniej posiadają balkony
Cena zawiera
7 noclegów w pokojach 2,3 i 4 osobowych, transport z Polski luksusowym autokarem, opiekę pilota na czas przejazdu, rezydenta na miejscu oraz instruktorow narciarstwa i snowboardu.

Ubezpieczenie KL, NNW, OC + SKI
Wyżywienie 3 razy dziennie (śniadanie, prowiant na stok i obiadokolacja). Kuchnia obsługiwana jest przez Naszych kucharzy. Gwarantujemy obfite polskie posiłki.
ZNIŻKI: 3 i 4 osoba w pokoju – 100 PLN, dzieci do lat 12 – 200 PLN/os, dzieci do lat 6 na wspólnym spaniu z rodzicami – 1000 PLN
Pokój nr: 7, 19 i 33 zniżka 100 PLN/os lub jako jedynki dopłata 350 PLN/os
Cena nie zawiera karnetów narciarskich.
Karnety: 6 dniowy karnet na cały rejon narciarski JUNGFRAU z 20% zniżką grupową wynosi 278 CHF, seniorzy (powyżej 62 lat) 249 CHF, 222 CHF dla młodzieży 16-19 lat i 139 CHF dla dzieci 6-15, 124 CHF – dzieci 6-9 lat, dzieci 0-5 lat – z rodzicem kupującym normalny skipass – bezpłatnie, 27 CHF – dzieci 0 – 5 lat bez rodzica.

Szkolenie narciarskie lub snowboardowe 200 € / pakiet 16 godzin Formularz zgłoszenia:

Imię i nazwisko:
Telefon:
e-mail:
Wiek:
Poziom jazdy:
Uwagi:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celach administracyjnych i statystycznych oraz w celu świadczenia przez Wykonawcę usług marketingowych polegających na promowaniu usług Wykonawcy i jego partnerów.
Akceptuję regulamin (zobacz regulamin)

© BOGDAN WALKOWICZ PROFESSIONAL SKI TEAM